Критично е състоянието на простреляната в Гоце Делчев вчера 27-годишна жена. За момента тя е на изкуствено дишане и остава в гоцеделчевската болница, преместването й е рисково.
Пред „Фокус“ управителят на здравното заведение д-р Мария Радойкова каза, че все още има опасност за живота на пострадалата, въпреки че 4-часовата операция от вчера е била успешна.
27-годишната жена от Гърмен беше простреляна на животинския пазар в Гоце Делчев вчера около 12:00 часа. Задържан за нападението е 82-годишен мъж.
Според местните медии дядото е с раздвоение на личността. Той се е изживявал като пазач на обект и около обяд е стрелял по крадци. Оръжието по всяка вероятност е незаконно, самоделно, твърдят от полицията, която часове претърсва дома.
Дядото отказва да се признае за виновен и твърди, че е защитил собствеността на пазара, където преди години наистина е работил като пазач.
Още по темата:
- » Турци масово пазаруват отвъд граница, в Гърция за литър зехтин плащат 10 евро, а в родината – 20
- » „Желязната лейди“ Санае Такаичи става първата жена премиер на Япония
- » Само 30% от зеленчуците са българско производство

София:
Бургас:
Смолян: