Станка Златева ще е депутат от ГЕРБ
Петкратната световна шампионка по борба Станка Златева ще получи избираемо място в сливенската листа на ГЕРБ, научи "24 часа".
От ГЕРБ ще представят всичките си кандидати за парламента във вторник. Зам.-шефът на партията Цветан Цветанов отново ще води листата в Благоевград, както преди година. Очаква се Цветанов да е водач и във Велико Търново.
Лидерът Бойко Борисов ще е първи в столичния 25-и МИР и в Пловдив. Освен Борисов, в този избирателен район са лидерът на БСП Михаил Миков Меглена Кунева, Волен Сидеров, Росен Петров от "България без цензура", лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов и Ивайло Калфин от АБВ.
На Лиляна Павлова били поверени Варна и Стара Загора.
В Плевен се очаква политическа интрига – в родния си град един срещу друг застават Цецка Цачева и бившият вътрешен министър Румен Петков, който обаче вече е кандидат на АБВ. Червената листа ще се води от Румен Гечев.
Още по темата:
- » Борисов в Сливенско: Правим всичко, за да живеете по-добре
- » ГЕРБ си преизбра Борисов за лидер, Митов и Дончев - негови заместници
- » Станка Златева ще отговаря пред Комисията за защита от дискриминация

София:
Русе:
Смолян: