„След изказванията на Кунева и Атанасов вече съм напълно наясно, че отново ГЕРБ сам трябва да победи БСП и ДПС на избори.“ Това написа на страницата си във Facebook бившият премиер Бойко Борисов.
„Ние предложихме само съвместни действия за свалянето на сегашната коалиция. Явно те имат други планове, различни от това“, написа още лидерът на ГЕРБ.
Той визира изказването на лидера на България на гражданите Меглена Кунева, че Реформаторският блок няма да има участие в бъдещия вот на недоверие срещу правителството, който ще бъде поискан от ГЕРБ.
Днес пък бившият шеф на НСС и член на ръководството на ДСБ Атанас Атанасов обяви, че на Бойко Борисов трябва да му е известно, че вратата за връщане в изпълнителната власт чрез ДСБ за него е зазидана.
Още по темата:
- » 1 милион евро са иззети до момента в операции срещу купуването на гласове
- » „Сова Харис“: „Прогресивна България“ е първа на изборите с 33,3%. Следват я ГЕРБ и ПП-ДБ
- » Ще имаме ли избори 2 в 1 през есента?
Коментирай
Най-четено от
Вътрешна политика
Последно от
Вътрешна политика

София:
Сандански: