Бербатов с първи гол през новия сезон

Димитър Бербатов показа класа и вкара първия си гол във Висшата лига за новия сезон, а Фулъм се наложи с убедителното 4:1 при гостуването на Кристъл Палас, в последен мач от осмия кръг.

За втори път в историята си Фулъм вкара четири гола в гостуване във Висшата лига. Освен това, „котиджърс" обърнаха резултата от 0:1 до 4:1 в своя полза, и така стигнаха до победа след обрат за първи път в последните си 20 мача.

В 30-та минута, когато част от стадиона бе евакуиран, след като се включи алармената инсталация, съобщи Gong.

Бербатов отбеляза първия си гол в Премиършип за новия сезон, след като засече с глава центриране на Брайън Руис от корнер. Българският нападател бе оставен непокрит на далечната греда, и без проблеми реализира дебютно попадение за 2013/14.

Българинът бе заменен в 90-та минута от Уго Родайега, за да обере овациите на гостуващите фенове, а Фулъм си тръгна няколко минути по-късно от „Селхърст Парк", с една от най-хубавите си победи в последно време.

С победата, Фулъм събра 10 точки и е на 14-то място, докато със своите само три от осем кръга, Кристъл Палас остана предпоследен.