Агресия и съдийски грешки взривиха "Камп Ноу"

Барселона е на финал в турнира за кралската купа след страхотна драма, съдийски грешки и страхотна агресия. Каталунците отстраниха Атлетико Мадрид след 1:1(3:2 общ резултат) в мача-реванш, който се игра на "Камп Ноу". Добрият резултат от първата среща (2:1), който Барселона постигна като гост бе достатъчен за крайната цел.

Цели 11 жълти и 3 червени картона бяха показани в двубоя.

Атлетико бе много по-добрият отбор през първото полувреме. Барса имаше едва 2 чисти положения. Докато мадридчани изпуснаха няколко чисти голови ситуации.

Луис Суарес вкара гол в края на първата част.

Второто полувреме бе повече от драматично, а битката по терена стана доста жестока. В 57-ата минута Серхио Роберто от Барса получи втори жълт картон и трябваше да напусне терена принудително. Две минути по-късно Антоан Гризман получи перфектна топка на границите на наказателното поле и вкара, но идиотска грешка на страничния съдия не позволи изравняването на резултата. Реферът вдигна флага за засада, но Гризман бе в чиста позиция.

Още информация, както и видео можете да намерите на страницата Sporta.bg.