Отборът на българските легенди победи с 4:2 ветераните на Астън Вила

Стилиян Петров. Снимка: БГНЕС

Отборът на българските легенди поведе с 4:2 на ветераните на Астън Вила в благотворителния мач в подкрепа на Стилиян Петров, предаде агенция "Фокус".

Българите поведоха с 1:0 с гол на Мартин Петров в 21-ата минута. Той влезе като резерва на мястото на Христо Стоичков в 10-ата минута. Преди това в 16-ата минута Наско Сираков уцели гредата. В 32-ата минута Христо Стоичков изравни.

В 50-ата минута централният нападател на България в този мач Димитър Бербатов направи резултата 2:1. В 69-ата минута Карлстърс вкара втория гол за тима от Бирмингам, а с втория си гол Димитър Бербатов направи резултата 3:2 за българите.

Четвъртия гол вкара Петър Михтарски в 75-ата минута.

Мачът се игра пред 10 000 зрители на Националния стадион "Васил Левски".

#Астън Вила #Стилиян Петров #мач #Мартин Петров #"Васил Левски" #Христо Стоичков #Наско Сираков #Димитър Бербатов #Петър Михтарски