ЦСКА смаза пореден отбор във В група

ЦСКА разгроми Велбъжд с 6:0 в мач от петия кръг на Югозападната В група и за пореден път даде заявка за промоция в следващото ниво на йерархията в българския футбол. "Червените" очевидно бяха с няколко класи над съперника си и подпечатаха успеха още през първото полувреме, но и след почивката се постараха да направят шоу за зрителите на стадион "Българска армия".

Видео и подробности за мача вижте в Sporta.bg

Хеттрик за "армейците" записа Преслав Йорданов, а Борис Галчев реализира изключително красиво попадение в 59-ата минута, докато резултатът бе открит от младежкия национал Павел Головодов. Крайното 6:0 оформи резервата Владислав Узунов с красив изстрел от далечно разстояние.

ЦСКА има 15 точки от 5 кръга и внушителната голова разлика от 22:0, докато Велбъжд остава с шест точки след две победи и три поражения.