
Суарес се извини за ухапването: Никога повече няма да има подобен инцидент

Уругвайският нападател Лиус Суарес се извини, че ухапа национала на Италия Джорджо Киелини по време на двубоя между двата отбора на Световното първенство в Бразилия.
Суарес бе наказан да не играе 9 мача и 4 месеца за деянието си.
„Истината е, че колегата ми Джорджо Киелини пострада физически от ухапване по време на сблъсъка между двама ни“, заяви 27-годишният уругваец.
Преди това нападателят твърдеше, че не е ухапал Киелини, а се е ударил в него след като загубил баланс.
Това е третата подобна проява на Лиус Суарес, който през април 2013 г. ухапа Бранислав Иванович от Челси, през 2010 г. - Отман Бакал от ПСВ Айндховен.
„Дълбоко съжалявам за случилото се. Извинявам се на Джорджо Киелини и цялото футболно семейство. Никога повече няма да има подобен инцидент“, казва уругвайската звезда.
Самият Киелини опередели наказанието на Суарес като „прекалено“.
„Всичко е забравено. Надявам се ФИФА да намали наказанието“, посочи италианецът.
Въпреки инцидента испанският гранд Барселона има интерес да привлече нападателя на Ливърпул.
Още по темата:
- » Страховити огромни торнада вилняха край бреговете на Южна Италия (ВИДЕО)
- » Близо 20% от мъжете в Италия са убедени, че дрехите на жената са водещата причина за изнасилване
- » Рейс полетя от надлез край Венеция, жертвите са много