"Лудогорец" надви "Левски" в София - 2:3

Дани Абало вкара трети гол за своя тим в 87-ата минута след груба грешка на юношата Мики Орачев.

„Лудогорец“ победи „Левски“ като гост с 2:3 в мач от 39-ия кръг на „А“ група.

В 4-ата минута Цветан Генков пропусна да открие резултата за Левски след като не успя да вкара сам срещу вратаря.

Валери Божинов откри резултата за „сините“ в 27-ата минута след грешка в отбраната на тима от Разград, но Себастиан Ернандес възстанови равенството само две минути по-късно.

В 31-ата последва нов пропуск на Генков, който не успя да вкара втори гол за Левски на празна врата.

В 39-ата минута Лудогорец получи дузпа след като Мики Орачев игра с ръка в наказателното поле, но Христо Златински би встрани от вратата.

Жуниор Кишада вкара второ попадение за тима от Разград в 47-ата минута след асистенция на Ернандес.

В 78-ата минута Стефан Велев се появи в игра за Левски след като дълго време лекуваше контузия, заменяйки десния бек Дъстли Мюлдер, който получи травма.

В добавеното време Стивън Петков беше съборен в наказателното поле на „Лудогорец“ и съдията даде дузпа, с която Валери Божинов оформи крайното 3:2.