Челси повали Ливърпул

Жозе Моуриньо и Челси провалиха плановете на феновете и Ливърпул, след като лондончани повалиха лидера в класирането с 2:0 в дербито от 36-ия кръг на Премиършип. Снимка: ЕПА/БГНЕС

Жозе Моуриньо и Челси провалиха плановете на феновете и Ливърпул, след като лондончани повалиха лидера в класирането с 2:0 в дербито от 36-ия кръг на Премиършип, съобщи Sporta.bg.

Груба грешка на Стивън Джерард позволи на Демба Ба да се разпише в последните секунди на първата част.

Натискът на "мърсисайдци" след почивката не даде резултат, а във финалния си щурм допуснаха още едно попадение, изработено от Фернандо Торес и Вилиан.

груба грешка на Стивън Джерард позволи на Демба Ба да се разпише в последните секунди на първата част.

Копирано от standartnews.com

Капитанът се опита да изкупи вината си, но Шварцер спаси няколко негови удари, а в края и Луис Суарес, който изигра най-слабия мач за сезона, пропусна да изравни шампионата.