ЦСКА разгроми Любимец - 7:0

Снимка: БГНЕС

Отборът на ЦСКА излезе на трето място в класирането на „А“ група, след като разгроми гостуващия тим на Любимец със 7:0 в мач от 23-ия кръг на шампионата.

Наставникът на "армейците" Стойчо Младенов даде шанс на доста футболисти, които по-рядко попадат в игра.

Омар Косоко, Антон Карачанаков и Емил Гъргоров се разписаха през първото полувреме, а след почивката Милен Василев, Григор Долапчиев, Ивайло Чочев и отново Карачанаков направиха резултата разгромен.

Гостите успяха да стигнат до само едно голово положение в двубоя, когато ударът на Иван Вълчанов в 75-та минута срещна гредата.

След този успех ЦСКА излезе на трето място в класирането с 42 точки, докато Любимец остава на 12-та позиция с 18 точки.