Локомотив (Пловдив) победи ЦСКА с 1:0

Локо (Пд) би ЦСКА. Снимка: Официален сайт на Локомотив (Пловдив).

Отборът на Локомотив (Пловдив) победи като домакин ЦСКА с 1:0 в мач от 14-ия кръг на футболното първенство. Двубоят се изигра на стадион „Локомотив" в Пловдив.Френският футболист Крис Гади вкара гола за Локомотив още в 24-ата секунда на двубоя.

Двата отбора изиграха равностойно първо полувреме като най-доброто положение за гол за ЦСКА през първата част пропусна Неманя Милисавлевич в 30-ата минута, след като ударът му с глава мина над вратата на Локомотив.

В края на първата част добро положение за гол за Локомотив пропусна голмайсторът на отбора Мартин Камбуров.

През второто полувреме двата тима продължиха с равностойната игра, с добри положения за гол и пред двете врати, но до нов гол не се стигна. Милисавлевич в 85-ата минута бе близо до изравняването на резултата за ЦСКА, но вратарят на Локомотив Йордан Господинов изби удара му. В края на мача нов удар на Милисавлевич бе избит от бранител на Локомотив от голлинията.