Лудогорец се класира за третия предварителен кръг на Шампионската лига

Снимка: ludogorets.com

Отборът на Лудогорец се класира за третия предварителен кръг на турнира Шампионска лига, предаде агенция Фокус. В мач-реванш от втория предварителен кръг на състезанието отборът от Разград победи като домакин с 3:0 Слован (Братислава). В първия мач Слован победи с 2:1. С общ резултат от двата мача 4:2 Лудогорец продължава напред.

Иван Стоянов откри резултата на стадион „Лудогорец Арена” още в 3-ата минута. Той засече от въздуха центриране на Кайсада във вратата на Слован.

В 12-ата минута Дани Абало бе изведен сам срещу вратаря на Слован и покачи на 2:0.

В 78-ата минута с втория си гол в мача Дани Абало направи резултата 3:0 за Лудогорец.

Двубоят бе официален дебют на Стойчо Стоев начело на Лудогорец.

В третия предварителен кръг отборът на Лудогорец ще играе срещу победителя от сблъсъка между Партизан (Белград) и арменския Ширак. Първият мач между двата отбора завърши 1:1. Реваншът е в Белград. Представители на Партизан бяха на стадиона в Разград и изгледаха двубоя.