„Барса“ изпусна победата в Париж в 94-тата минута, Меси се контузи

Меси отбеляза първия гол за Барселона. Снимка: ЕПА/БГНЕС

Отборите на „Пари Сен Жермен“ и „Барселона“ завършиха с резултат 2:2 в първия мач от четвъртфиналите в Шампионската лига късно снощи, съобщи sportal.bg.

Каталунците пропиляха аванса си, като допуснаха гол в 94-тата минута. Първото попадение на Златан Ибрахимович пък беше от засада в 79-ата минута. За каталунците се разписаха Лионел Меси в 38-ата и Чави Ернандес в 89-ата минута.

Аржентинската звезда получи мускулна травма в дясното бедро и на полувремето беше сменен. В сряда му предстоят обстойни прегледи. Реваншът е след осем дни на „Камп Ноу“.

Треньорът на ПСЖ Карло Анчелоти заяви, че головете на Барселона са били подарени.

Според Анчелоти неговият отбор е сгрешил при попадението на Меси, а в края на мача съдията Волфганг Щарк е облагодетелствал гостите.