България - Малта 6:0

Александър Тонев реализира хеттрик с попадения в 6-ата, 38-ата и 68-ата минута. Снимка: БГНЕС

Световната квалификация между България и Малта се играе при резултат 6:0 на Националния стадион "Васил Левски" пред празни трибуни заради наказание от мача с Дания, съобщи Спортал.бг.

Шестият гол бе отбелязан от Иван Иванов в 78-мата минута на мача.

Александър Тонев реализира хеттрик с попадения в 6-ата, 38-ата и 68-ата минута.

Ивелин Попов вкара за 3:0 в 47-мата минута. В 56-та Емил Гъргоров отбеляза четвъртия гол срещу Малта.

Лоша новина за Любослав Пенев бе жълтия картон на Йордан Минев, който го вади ог срещата с Дания в Копенхаген във вторник. Това се случи буквално секунди перди да бъде заменен от дебютанта Радослав Димитров.

#България #Малта #футбол #квалификация #Александър Тонев #Иван Иванов #Емил Гъргоров #Йордан Минев #Любослав Пенев #Радослав Димитров