Избират „Полицай на годината“
Министерството на вътрешните работи ще избере „Полицай на годината“ днес, 28 декември.
За 18-и пореден път ще бъдат отличени полицейски служители и колективи, които със своя труд са допринесли за опазване на обществения ред и сигурността на гражданите и за ефективно противодействие на престъпността, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Тържествената церемония по връчване на годишните награди „Полицай на 2011 година“ ще се състои в сградата на Министерството на вътрешните работи. Инициативата е съвместно начинание на МВР и Фондация „Доверие и закрила“.
Наградите ще бъдат връчени от министъра на вътрешните работи Цветан Цветанов, членове на ръководството на МВР и представители на фондацията.
Още по темата:
- » Цветанов: Служебният кабинет дава надежда за честни избори, версията за Петрохан е пробита
- » Цветанов: Румен Радев може да има 100-110 депутати, Бойко не е този Борисов, който бе до 2018-19 г.
- » Цветанов: Над 20 депутати от ГЕРБ са изцяло на пряко подчинение на лидера на ДПС-НН
Коментирай
Най-четено от
Вътрешна политика
Последно от
Вътрешна политика

София:
Бургас:
Смолян: