БФС пуска 700 билета по 100 лв. за мача Дания–България

Предишната среща между двата отбора от световните квалификации за Мондиал 2014 се игра на 12 октомври в София и завърши с равенство 1:1. Точен за България бе Димитър Рангелов в 7-ата минута. Снимка: БГНЕС

700 билета за мача между Дания и България вече са на разположение на българските фенове, съобщиха от Българския футболен съюз.

Страната домакин отпуска общо 1300 талона, но останалите 600 ще бъдат поръчани след изчерпване на наличния брой. Цената на билетите е 100 лв.

Световната квалификация между националните отбори на двете държави ще се проведе на 26 март в Копенхаген.

Предишната среща между двата отбора от световните квалификации за Мондиал 2014 се игра на 12 октомври в София и завърши с равенство 1:1 след голове на Димитър Рангелов в 7-ата минута и на Никлас Бендтнер в 41-вата.

Четири дни преди мача с Дания футболистите на Любослав Пенев ще се изправят срещу Малта на Националния стадион „Васил Левски“. Трибуните обаче ще останат празни, тъй като тимът на България изтърпява наказание заради расизъм.

#БФС #Дания #България #Малта #Копенхаген #Национален стадион „Васил Левски" #Любослав Пенев