Каракачанов: Дори и извън парламента всячески ще браним българския интерес в Македония
Отмина денят на изборите. Все още Централната избирателнa комисия не е оповестила окончателни данни, но прогнозата е, че ВМРО няма да има представителство в 45-ия парламент.
Това написа лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов във Facebook. И продължи:
Благодаря на всички, които гласуваха. Благодаря на всички, които подкрепиха ВМРО. Благодаря, че и за Вас „България е над всичко“ и водещo в решенията Ви и на първо място е националният интерес. Искам да гарантирам на всеки един българин, дал доверието и гласа си за ВМРО, че ние няма да Ви предадем! Дори извън парламента ВМРО с всички сили ще отстоява интересите Ви, за които работихме и последните четири години – доходи, семейство, сигурност. Всячески ще продължим да браним българския интерес в Македония – защото там компромис на никаква цена не бива да има!
Горе главите, приятели! Не бива да унивате! ВМРО не спечели тази битка, но тепърва предстои „войната“ – а тя е за най-ценното – България.
Още по темата:
- » 1 милион евро са иззети до момента в операции срещу купуването на гласове
- » Ден 45 от войната в Иран: САЩ въвеждат морска блокада, Тръмп отхвърля нови преговори
- » „Сова Харис“: „Прогресивна България“ е първа на изборите с 33,3%. Следват я ГЕРБ и ПП-ДБ

София:
Бургас:
Смолян: