ПСЖ претърпя унизителна загуба с 0:3 като гост на "Монпелие"

БТВ

Френският шампион ПСЖ претърпя унизителна загуба с 0:3, като гост на "Монпелие" в среща от 16-я кръг на френската Лига 1, пише БТВ.

Само три дни преди домакинството на "Лудогорец" в Шампионската лига, футболистите на Унай Емери направиха грешна стъпка в първенството. Те изоставаха на точка от Ница и амбициите на парижани бяха да заемат лидерската позиция.

ПСЖ игра много силно през цялата среща, но пропуските в предни позиции изиграха лоша шега.

В 42-ата минута на срещата Пол Ласне откри резултата за домакините от "Монпелие".
Две минути след подновяването на играта Елис Шири охлади амбициите на ПСЖ за успех с втори гол за домакините.

Футболистите на Унай Емери вдигнаха оборотите, но с лекота пропускаха чисти положения. Десет минути преди края Риад Бодебуз с изключително красив гол сложи точка на спора.

Двубоят между ПСЖ и "Лудогорец" е на 6 декември от 21:45 ч. и ще бъде излъчен пряко по bTV Action. Студиото ни преди мача започва в 21 ч.