Нова победа за Тъндър след като победи Ню Йорк Никс

БГНЕС

Лидерът на Оклахома Сити Тъндър Ръсел Уестбрук продължава с феноменалните си изяви от началото на сезона, като записа 8-ия си трипъл-дабъл за победата при гостуването на Ню Йорк Никс със 112:103, пише БГНЕС.

Уестбук няма спирка от началото на сезона, като тази нощ в "Медисън Скуеър Гардън" се отчете с 27 точки, 18 борби и 14 асистенции, за да помогне за успеха на своя тим, а вече средната му статистика в трите показателя през кампанията е над 10. Никс дръпнаха с 11 точки рано в двубоя, но още до почивката Тъндър излязоха напред, а в заключителните минути възпитаниците на Били Донован направиха серия от 11-4, за да си осигурят победата. За Никс най-резултатен бе Дерик Роуз с 30 точки, а Кристапс Порзингис добави 21. Оклахома Сити е с актив от 11 победи и 8 загуби от началото на сезона, докато Ню Йорк Никс има 8 успеха и 9 поражения.