Грешка в играта на Реал Мадрид доведе до равенство в мача с Легия

Източник: BGPrognozi.INFO

Отборът на Легия Варшава, без Михаил Александров в състава си, стигна до изненадващо равенство 3:3 при домакинството си на гранда Реал Мадрид в мач от група F Шампионска лига, предаде БГНЕС.

Двубоят започна отлично за настоящите носители на трофея, които поведоха още преди да е изтекла една минута след страхотно изпълнение от воле на Гарет Бейл. В 35-та минута Карим Бензема удвои преднината на гостите, но точно преди почивката Одиджа-Офое върна надеждите за полския тим.

В 58-та минута Мирослав Радулович вкара втори гол за Легия и изравни, а 7 минути преди края на редовното време Тибо Мулин направи обратът пълен и доближи своя отбор до сензационна победа. Възпитаниците на Зинедин Зидан все пак не допуснаха да бъдат победени и изравниха в 85-та минута, когато Кристиано Роналдо оформи крайното 3:3. По този начин обаче Реал изпусна инициативата в групата и вече изостава с 2 точки от лидера Борусия Дортмунд, който не сбърка при домакинството си на Спортинг Лисабон и спечели с 1:0.