ЦСКА 1948 не успя да победи "Конелиано" в първото си домакинство

БТВ

ЦСКА 1948 не успя да запише втора поредна победа в "А" областна група. "Армейците" допуснаха равенство 1:1 с отбора на "Конелиано" Герман на стадион "Васил Левски", пише БТВ.

Гостите откриха резултата в 21-ата минута с гол на Светослав Гълъбов. След центриране в наказателното поле стражът на червените опита да улови топката, но тя го прехвърли, след което се отклони в гредата и се върна при Гълъбов, който без проблем вкара за 0:1.

В 42-ата минута играчите на Валентин Илиев можеха да изравнят резултата след удар с глава на Герман Петров, но един от защитниците на "Конелиано" успя да изчисти от голлинията.

През втората част домакините допуснаха множество пропуски. Все пак в 79-ата минута "армейците" изравниха след гол с глава на Атанас Кръстев.

ЦСКА 1948: 1.Кристиян Дяков, 3.Давид Стоянов, 33.Алекс Илиев, 25.Герман Петров, 5.Борислав Ангелов, 4.Радослав Димитров, 2.Атанас Кръстев, 11.Калоян Стефанов, 23.Едуарт Атанасов, 8. Кънчев, 21.Герасим Заков

КОНЕЛИАНО: Карадалиев, 13. Божинов, 23. Тодоров, 35. Михайлов, 33. Караданов, 37. Ковачев, 4. Гълъбов, 16. Христов, 15. Петков, 14. Данчев, 11. Кръстев