"Лудогорец" победи "Славия" в Разград

БТВ

"Лудогорец" победи "Славия" с 3-1 в мач от Първа професионална лига, изигран на "Лудогорец арена".

Още до края на първото полувреме разградчани поведоха с 2-0 след попадения на Козмин Моци от дузпа и на Вандерсон, пише БТВ.

В 60-ата минута младият централен защитник на "Славия" Стефан Велков намали преднината на домакините, но четвърт час преди края Джонатан Кафу беше точен и оформи крайния резултат.

Така "орлите" спряха "белите" след двете поредни победи на "Славия" в предишните два кръга срещу "Монтана" и "Локомотив" Пловдив.

Възпитаниците на Георги Дерменджиев вече са с актив от 13 точки от 6 мача в първенството и за момента заемат третото място в класирането с един двубой по-малко от лидера "Левски", който има 17 точки.