Левски смаза Свиленград в първия си мач за 2016 година

Официален сайт на Левски

Отборът на Левски победи Свиленград с 6:0 в първата си контрола от зимната подготовка. При постоянен дъжд на стадион „Колодрума“ в югоизточния град „сините“ водеха до почивката с 5:0.

Видео от първите голове на Левски за 2016 година вижте в Sporta.bg

По две попадения през първото полувреме отбелязаха Божидар Краев и Мигел Бедоя, а веднъж се разписа Джереми Де Ноойер. Във втората част в 58-ата минута попадение отбеляза и Илия Димитров.

С този мач приключи и първият етап от зимната подготовка на тима, който тази вечер ще се прибере в София.

Титулярните 11 на Левски срещу Свиленград: Александър Любенов, Александър Александров, Сашо Александров, Максимилиан Карнер, Веселин Минев, Георги Костадинов, Джереми Де Ноойер, Мигел Бедоя, Божидар Краев, Франсис Нар, Санти Нгом. /БГНЕС