На поп звездата Рита Ора май все по-често ще й трябват лавандула, розово масло и свещ, за да заспива лесно. Особено след като разкри, че след 6-месечна връзка се е разделила с приятеля си Рики Хилфигър, син на Томи Хилфигър, известен още като Рики Хил.
Причината по думите й била забързаният й график, заради който двамата се отчуждили. Ора участва в британското издание на The Voice като съдия и е много заета със снимките, модните си ангажименти и музикалните си задължения.
Според нейни близки тя била толкова заета, че няма време за нищо. Участва в няколко рекламни кампании за грим, дрехи и парфюми, снима холивудски филм. Тази седмица пя за семейство Обама (на снимката долу) и в същото време записва втория си албум.

Още по темата:
- » Лют скандал! Най-обичаният дует у нас се разпадна
- » Помните ли чаровната певица, която днес изглежда различно
- » Яни Янков пети на „Звезде гранда“: Знаех, че ще отпадна от финала
Коментирай
Най-четено от
Лайфстайл
Последно от
Лайфстайл

София:
Русе:
Смолян: