Черно море прегази Монтана

Черно море разпердушини Монатана с 4:0 като гост и вгорчи живота на Ферарио Спасов, предаде репортер на Sporta.bg.

"Моряците" като по чудо не инкасираха гол в своята мрежа през първото полувреме. През втората част обаче се преродиха и минаха през домакините като тайфун. Головете за варненци вкараха Бурабия, Курьор, Педро Еуженио и Вареа.

Публиката на стадион "Огоста" пък буквално озверя и поиска да линчува треньора на Монтана - Ферарио Спасов. Специалистът записа четвърта поредна загуба и столът му се клати сериозно.

Монтана задълбочи кризата, в която се намира и вече 520 минути няма отбелязан гол. Северняшкият тим стои твърдо на предпоследното място в А група. Отборът има едва 12 точки след 15 изиграни кръга и е сериозно застрашен от изпадане в Б група. След паузата в шампионата Монтана има тежко гостуване на Локо (Пд)

Черно море пък записа най-изразителната си победа от старта на сезона. С нея носителят на Купата и Суперкупата на България събра 21 точки и е на 6-о място. В следващия кръг тимът посреща Ботев и може да увеличи актива си.