Обратно към пълната версия на статията »

Младежите на Лудогорец загубиха от Базел с 0:5

Младежите от Лудогорец загубиха от Базел с погромното 0:5 в младежката Шампионска лига.

Това е третото поражение на тима, след като преди това младите разградчани загубиха с 0:4 от Ливърпул и 0:3 от Реал Мадрид.

Българите са на последно място в групата без нито един отбелязан гол до момента.

Гостите започнаха офанзивата си от 13-ата минута, когато Кани откри за 1:0 в полза на гостите. Шест минути по-късно авансът беше удвоен чрез попадение на Айети. Пет минути преди края на полувремето Айети вкара за 3:0.

През второто полувреме Седрик Итен вкара за 4:0, а минута по-късно Пикел разстреля Господинов и оформи крайното 5:0.

По-късно днес, от 21:45 ч., на националния стадион "Васил Левски" излизат първите отбори на двата клуба в мач от група Е на Шампионската лига.