Голяма трагедия! Кола блъсна и уби бебе в Бургас, близките окупираха болницата

Голяма трагедия! Кола блъсна и уби бебе в Бургас, близките окупираха болницата
A A+ A++ A

Автомобил блъсна дете на година и 8 месеца в Бургас. То е загинало на място.

Инцидентът е станал днес малко след 12:00 ч. на улица "Каваци" в квартал "Горно Езерово". 34-годишният шофьор на лекия автомобил ударил внезапно детето, което навлязло на пътното платно.

Мъжът е работил като дистрибутор на хранителни стоки. Той е тестван за употреба на алкохол и наркотици, като и двете проби са отрицателни. Задържан е за от 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.

Тялото на детето е откарано за аутопсия в отделението по съдебна медицина. Пред болницата има струпване на роднини на починалото момче, предава репортер на Флагман.бг. Те твърдят, че шофьорът е виновен за трагедията, тъй като е говорел по телефона, докато шофирал.

Пред Спешния център ври и от полиция. Униформени с 8 патрулки са на място, за да не ескалира наорежението.

#Бургас

Последвайте ни в Twitter и Facebook

Още по темата:

Коментирай

Най-четено от Общество
Последно от Общество

Всички новини от Общество »

Акценти

Анкета

Къде ще почивате това лято?