Лудогорец усети какво е съдията да не те бута с 200! И падна от Рома

Рома обърна Лудогорец на "Олимпико" с две дузпи, отменен гол и червен картон, като с това си осигури второто място в група "С" на Лига Европа.

Така "вълците" ще продължат и напролет в този турнир, докато разградчани ще се преместят в Лига на конференциите.

Лудогорец дръпна в резултата със страхотен гол на Рик Джонатан в 41-ата минута, но Рома направи пълен обрат с две вкарани дузпи от Пелегрини (56 и 65), а в края на мача се разписа и Дзаниоло (85).

Гол на Нонато от Лудогорец бе спорно отменен от ВАР, а в 90-ата минута пък директен червен картон получи Оливие Вердон.

Срещата предложи страхотен футбол пред близо 70 000 зрители по трибуните за крайното 3:1.

Така Бетис спечели тази група, на второ място остана Рома, трети е Лудогорец, а аут от евротурнирите е ХИК.