Левски победи Лацио с 3:2 в юбилейния си мач

В 76-ата минута юношата на Станислав Иванов даде преднина на Левски и оформи крайното 3:2 с отлично попадение и прати публиката в екстаз.

Левски победи италианския гранд Лацио с 3:2 в юбилейния мач по случай 100-годишнината от създаването на столичния клуб на националния стадион „Васил Левски“.

Около 35 000 привърженици на „сините“ подкрепиха своя отбор до последната минута.

Мамаду Тункара откри резултата в 14-ата минута на мача, а 20 минути след това Гаел Какута удвои аванса на италианския тим.

В самото начало на второто полувреме Димитър Макриев намали преднината на Лацио,а в 58-ата минута Макриев отново отбеляза за „Левски“.