ЦСКА победи Локомотив София с 3:1

Отборът на ЦСКА победи Локомотив София с 3:1 в контролна среща между двата отбора. Снимка: informiran365.net

Отборът на ЦСКА победи Локомотив София с 3:1 в контролна среща между двата отбора, играна на стадион "Локомотив" в столични квартал „Надежда“, предаде БГНЕС. Наставникът на "червените" Стойчо Младенов заложи на голямата част от своите титуляри и те решиха всичко в мача още през първото полувреме.

Ивайло Чочев откри резултата още в седмата минута след безумна грешка на вратаря на Локомотив Божидар Митрев. Малко след това Валентин Илиев удвои, а три минути преди почивката Мартин Петров направи 3:0 след страхотен пробив и изстрел от ляво.

Двата тима смениха почти целите си състави през втората част, а в 90-та минута "железничарите" все пак стигнаха до почетно попадение, дело на Джиби Акасонго.