"Ювентус" и "Реал" Мадрид завършиха 2:2

На полувремето домакините водеха с 1:0, след като в 41-ата минута Артуро Видал се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Пол Погба. Снимка: ЕПА/БГНЕС

„Ювентус“ и „Реал“ Мадрид завършиха 2:2 във втория си мач от груповата фаза на Шампионската лигаси, играл се в Торино пред около 38 хил. зрители.

Кристиано Роналдо (52 мин.) и Бейл (60 мин.) обърнаха резултата след почивката, но Йоренте възстанови равенството в 65-та.

"Ювентус“ e последен в групата след третото поредно равенство, но загубата на Галатасарай в Копенхаген оставя с теоретични възможности за плейофите на Шампионската лига.

#Шампионска лига #"Реал" Мадрид #"Ювентус"