Левски разгроми Пирин с 5:0

Левски спечели с 5:0 гостуването си на Пирин (Г. Делчев) в мач реванш от турнира за купата на България. След драмите през седмицата и ново треньорско ръководство "сините", които бяха спечелили първата среща с 4:0 нямаха проблеми срещу отбора на домакините.

Головете за Левски реализираха Генков (2), Родригес (2) и Старокин, съобщи бТВ.

Орлин Старокин откри резултата в 15-ата минута, след като се разписа след центриране на Родригес от фаул. Цонев се представи най-добре от всички останали млади таланти, като даде два много добри паса на Цветан Генков, но нападателят пропусна невъзможни ситуации.

Все пак в 48-ата минута Родригес се разписа за 2:0, оползотварявайки пас на Вутов. В 54-ата минута Иванов и Родригес пък изведоха сам Генков на чиста позиция и този път вече той нямаше как да пропусне. Аналогична ситуация беше в 69-ата минута и Гари Родригес се разписа за 4:0, а в 72-ата Генков с глава оформи крайното 5:0.