Левски и Берое изравняват 3:3, изгониха Йовов

Левски и Берое изравняват 3:3. Снимка: БГНЕС

Отборите на Берое и Левски играят при резултат 3:3 във финала на турнира за Купата на България по футбол.

Припомняме, че с гол на Елио Мартинс в 16-ата минута отборът на Берое поведе с 1:0 на Градския стадион в Ловеч.

В 24-ата минута Илиян Йорданов изравни резултата, след като засече във вратата на Берое топката след центриране на Гари Родригес. В 28-ата минута Мартинс с втория си гол в мача отново даде преднина на Берое.

Португалският футболист стреля от границата на наказателното поле и изненада вратаря на Левски Пламен Илиев за 2:1 за Берое.

В 43-ата минута на мача Левски остана с човек по-малко след втори жълт и червен картон на капитана Христо Йовов.

Георги Андонов вкара трети гол за Берое, за 3:1. В 82-ата минута резервата Жоао Силва вкара втори гол за Левски, за 3:2. В 87-ата минута Гари Родригес изравни резултата, след като се възползва от подаване на Жоао Силва.