„Фулъм“ с Бербатов загуби от „Челси“

„Фулъм“ с Бербатов загуби от „Челси“. Снимка: БГНЕС

„Фулъм“ с Димитър Бербатов в титулярния състав загуби от „Челси“ с 0:3 у дома.

Другият българин в тима на домакините Станислав Манолев остана на резервната скамейка.

В 23-тата минута пред Бербатов се отвори чудесен шанс да открие резултата, но ударът му мина встрани от вратата.

Първото попадение за „Челси“ бе дело на Давид Луис в 30-ата мунита.

Малко след това, в 43-тата минута, след центриране в наказателното поле, капитанът Джон Тери засече с глава и направи руезултата 2:0.

Крайното 3:0 бе дело отново на капитана в 72-рата минута.

С успеха „Челси“ изпревари „Арсенал“ и вече е трети с 61 точки. „Фулъм“ е на 10-о място с 40 точки.

„Манчестър Юнайтед“ направи 2:2 като гост на „Уест Хем“.

В третия мач от Висшата лига за вечерта „Манчестър Сити“ победи „Уигън“ с 1:0. Единственото попадение вкара Карлос Тевес в 84 минута.

„Юнайтед“ е лидер в класирането с 81 точки, следван от „Сити“ с 68.

#Димитър Бербатов #Станислав Манолев #Фулъм #Челси #Джон Тери #Давид Луис #Манчестър Юнайтед #Манчестър Сити #Уест Хем #Уигън #Карлос Тевес