Облачно, със слаби валежи от дъжд

Облачно, със слаби валежи от дъжд

Pixabay

A A+ A++ A

През деня във вторник, ще се задържи предимно облачно - със слаби валежи от дъжд, над Югоизточна България. Ще продължи да духа до умерен източен вятър. През деня температурите ще са между 5°С-10°С

Карта: http://meteo-models.rf.gd/SPM/

Времето в София
Във вторник ще се задържи предимно облачно. Ще духа слаб източен вятър. Очакваните минимални ще са между 1-2°С, като максималните ще са почти без дневен ход - до 2-5 °С. След обяд облачността ще се разкъсва.

Времето по планините - избягвайте пътувания към планинските райони!
Времето ще е предимно облачно със слаби валежи от сняг в масивите от Южна България. Ще духа слаб до умерен югоизточен вятър. През деня облачността над Рила и ще се разкъса.Максималната температура на височина 1200 метра надморска височина ще е около минус 2°С, на 2000 метра - около минус 2°С.

Времето по Черноморието

През деня ще е предимно облачно с валежи от дъжд. Ще духа умерен вятър от североизток. Максимални температури: 12°-14°. Температурата на морската вода е 12°-13°.

Времето на Балканите
През следващите 24 часа полуострова ще попада под влиянието на средиземноморски циклони и времето ще е променливо. С валежи от дъжд над Турция.

Прогноза: Имре Дузмат, Meteo Balkans

#прогноза за времето

Последвайте ни в Twitter и Facebook

Още по темата:

Коментирай

Най-четено от Времето
Последно от Времето

Всички новини от Времето »

Акценти