Спортът по ТВ на 11 февруари

Спортът по ТВ на 11 февруари
A A+ A++ A

08.50 Фрийстайл ски: Световна купа в Бакуриани, ски крос, мъже и жени Евроспорт 1
10.20 Северна комбинация: Световна купа в Отепяе, малка шанца, жени Евроспорт 2
10.30 Баскетбол, Нова Зеландия – Франция (жени) Диема спорт
10.30 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Банско, слалом, първи манш, мъже Евроспорт 1, Нова спорт, Диема спорт 3
11.05 Северна комбинация: Световна купа в Отепяе, малка шанца, мъже Евроспорт 2
11.30 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, първи манш, жени Евроспорт 1
12.50 Колоездене: Обиколка на ОАЕ, четвърти етап, жени, директно Евроспорт 2
13.00 Баскетбол, „Миньор“ - „Левски“ МАХ Спорт 2
13.00 Северна комбинация: Световна купа в Отепяе, жени Евроспорт 1
13.20 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Банско, слалом, втори манш, мъже Евроспорт 1, Нова спорт, Диема спорт 3
13.30 „Фиорентина“ - „Фрозиноне“ Ринг
13.30 Баскетбол, „Рио Бреогано“ - „Реал“ Диема спорт 2
14.00 „Льо Авър“ - „Рен“ Диема спорт
14.00 Бокс, „Странджа“ (финали) ТВ 1
14.30 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, втори манш, жени Евроспорт 1
14.40 Колокрос: Трофей в Лил, жени Евроспорт 2
15.00 „Хетафе“ - „Селта“ МАХ Спорт 4
15.30 Биатлон: Световен шампионат в Нове Место, преследване, жени Евроспорт 1
15.55 Колокрос: Трофей в Лил, мъже Евроспорт 2
16.00 „Болоня“ - „Лече“ МАХ Спорт 3
16.00 „Монца“ - „Верона“ Ринг
16.00 „Уест Хем“ - „Арсенал“ Диема спорт 2
16.00 „Клермон“ - „Брест“ Диема спорт
16.00 Баскетбол, Канада – Япония (жени) Нова спорт
16.15 Ски скокове: Световна купа в Лейк Плесид, голяма шанца, мъже Евроспорт 1
16.30 „Щутгарт“ - „Майнц“ Диема спорт 3
16.30 Тенис, турнир в Марсилия (финал) МАХ Спорт 1
17.00 Ръгби, Ейре – Италия МАХ Спорт 2
17.00 Колоездене: Класика де Алмериа, мъже Евроспорт 2
17.15 „Майорка“ - „Райо Валекано“ МАХ Спорт 4
18.00 Биатлон: Световен шампионат в Нове Место, преследване, мъже Евроспорт 1
18.05 „Монпелие“ - „Лион“ Нова спорт
18.30 „Астън Вила“ - „Манчестър Юнайтед“ Диема спорт 2
18.30 „Хофенхайм“ - „Кьолн“ Диема спорт 3
19.00 „Дженоа“ - „Аталанта“ МАХ Спорт 3
19.00 Волейбол, „Падуа“ - „Милано“ МАХ Спорт 1
19.00 Волейбол, „Нефтохимик“ - ЦСКА МАХ Спорт 2
19.00 Ски бягане: Световна купа в Кенмор, масов старт на 20 км, жени Евроспорт 1
19.30 „Севиля“ - „Атлетико“ МАХ Спорт 4
19.30 Баскетбол, „Манреса“ - „Барселона“ Диема спорт
20.00 „Спортинг“ - „Брага“ Ринг
20.00 ПАОК – АЕК Нова спорт
20.00 Голф: PGA тур, Финикс оупън, четвърти ден Евроспорт 2
21.00 Ски бягане: Световна купа в Кенмор, масов старт на 20 км, мъже Евроспорт 1
21.00 НБА, „Маями“ - „Бостън“ Диема спорт 3
21.45 „Милан“ - „Наполи“ МАХ Спорт 3
21.45 „Ница“ - „Монако“ Диема спорт 2
22.00 „Барселона“ - „Гранада“ МАХ Спорт 4
22.00 Нигерия – Кот д'Ивоар МАХ Спорт1
22.00 НБА, „Оклахома“ - „Сакраменто“ Диема спорт
22.30 „Витория“ (Гимараеш) - „Бенфика“ Ринг
00.00 Тенис, турнир в Кордоба (финал) МАХ Спорт 3
01.00 Баскетбол, Бразилия – Германия (жени) Диема спорт
01.30 НФЛ, Супербоул МАХ Спорт 2

#спорт #телевизии

Последвайте ни в Twitter и Facebook

Още по темата:

Коментирай

Най-четено от Спорт
Последно от Спорт

Всички новини от Спорт »

Инбет Казино

Анкета

Одобрявате ли кабинета "Главчев"