Бой на трибуните в Перник, има ранени, "Берое" елиминира "Миньор"

24 часа

Мачът от 1/16-финалите за купата "Миньор" - "Берое" бе спрян през второто полувреме заради сериозни сбълъци на трибуните. Гостите обаче продължиха напред и победиха с 2:0. Бившият нападател на ЦСКА Калоян Кръдстев откри в 5-ата минута, а в добавеното време Тунгара вкара и второто полувреме.

Мелето настана след като от феновете на "Берое" бяха изстреляни 4 сигнални ракети към запалянковците на домакините и раниха един от тях. Тогава агитката на "Миньор" се надигна и нахлу към гостите. Полицията успя да овладее положението след няколко минути. Две линейки обаче тръгнаха към болницата с наранени зрители.

ФК ЦСКА 1948 нямаше проблем при гостуването на третодивизионния "Севлиево" и го отнесе с 4:0. Два гола вкара Евгений Сердюк, а по един - Парвиз Умарбаев и Денислав Александров, пише "24 часа".

#Перник #бой #трибуни #"Берое" #"Миньор"