ВИДЕО ЛеБрон заби лакът в лицето на съперник и последва адско меле на мач от НБА

Страшен екшън се състоя изминалата нощ в НБА. ЛеБрон Джеймс предизвика бой в мач в лигата на извънземните. Нападателят на Лейкърс удари сякаш нарочно в лицето Исая Стюарт от Детройт по време на мача между двата отбора, който завърши с победа на Лейкърс с 121:116. Тежкият удар с лакът доведе до брутална аркада на Стюарт, а Джеймс бе отстранен от игра до края на мача. Инцидентът стана 9 минути преди края на третата четвърт.

Стюарт пък потърси саморазправа с Джеймс и едва бе удържан от стюардите, служителите по сигурността и съотборниците си.

На няколко пъти баскетболистът на Детройт успя да се измъкне и със спринт опита да се добере до Леброн Джеймс, но отново бе удържан с кански мъки.

Мелето на паркета продължи много време и страстите едва бяха уталожени.