Полша и Русия завършиха с равенство в група А на Евро 2012

Полша и Русия направиха реми на стадиона във Варшава. Снимка: ЕПА

Полша и Русия завършиха 1:1 във втория си мач от груповата фаза в Група А на Евро 2012.

Полша и Русия изиграха динамичен мач. „Сборная“ първа откри резултата към края на първата част, но след почивката домакините успяха да стигнат до ценната точка.

В 37-ата минута Алан Дзагоев отбеляза за Русия, като вече има три попадения в 2 мача на Евро 2012.

Натискът на Полша даде резултат и в 57-ата минута Якуб Блашчиковски вкара за Полша.

Равенството запази лидерското място на Русия в групата с 4 точки, а Полша с 2 заема третата позиция. Пред домакините излезе тимът на Чехия, който по-рано днес победи Гърция с 2:1.

За повече информация за Европейското първенство по футбол следете страницата ни във „Фейсбук“ - „Евро 2012 - близо до теб“.