Реал Мадрид обърна резултата срещу Спортинг в края

Източник: ole.vn

Носителят на трофея от Шампионска лига Реал Мадрид започна по труден, но успешен начин защитата на титлата си, след като победи Спортинг Лисабон с 2:1 в първи мач от груповата фаза на надпреварата, предаде БГНЕС.

Възпитаниците на Зинедин Зидан бяха много близо до това да запишат изненадваща загуба, след като изоставаха в резултата до 89-та минута. След нулево първо полувреме на „Сантяго Бернабеу“, Бруно Сезар изведе гостите напред в 38-та минута.

Кристиано Роналдо и компания не бяха в най-добрата си форма и трудно стигаха до чисти голови положения, но в крайна сметка именно португалската звезда успя да изравни минута преди края на редовното време. Малко след това Алваро Мората вкара втори гол за домакините и донесе успеха за Кралския клуб. В другия мач от групата Борусия Дортмунд разби Легия Варшава с 6:0 като гост, а Михаил Александров се появи в игра за домакините през втората част.