Математикът се възмущава, че разкрити и заловени каналджии продължават да се разхождат на свобода с условни присъди и пробация.
"Защо не се прилага законът" - този въпрос той отнесе и към имигрантите. "Българският закон предвижда 5 години затвор за всеки, който наруши държавната граница - да сте видели някой наказан", запита той.
За атентатите в Брюксел изненадата му била, че те се случили толкова късно. В белгийската столица има квартали, в които властите не са влизали 15 години, не знаят какво се случва в тях, посочи той. "Дават им едни пари и не се интересуват повече. Това е надменно отношение, за което бяха наказани", заключи Константинов.
Още по темата:
- » Връзките на Епстийн в Брюксел: Нови документи проследяват години контакти в Европейската столица
- » Македонските превозвачи вдигат блокадите по границите
- » На протест в Брюксел: Без фермери няма бъдеще за Европа
Коментирай
Най-четено от
Бизнес
Последно от
Бизнес

София:
Бургас:
Смолян: