Челси и Арсенал изхвърчаха от Купата на Лигата

Най-добрият играч във Висшата лига през миналия шампионски за Челси сезон Еден Азар се оказа антигерой за и без това намиращия се в криза лондонски клуб. Белгийската звезда единствен пропусна да вкара при рулетката на дузпите и носителят на Купата на лигата Челси бе елиминиран на осминафинал от Стоук Сити.

Всичко за мача Стоук Сити - Челси може да прочетете в Sporta.bg

Арсенал записа унизително поражение от Шефийлд Уензди и се сгромоляса с 0:3 като гост на втородивизионния си съперник в среща от 1/8-финалите в турнира за Купата на английската лига – Кепитъл Уан Къп.

Погромът на „артилеристите“ бе очертан още през първото полувреме, когато те получиха две попадения – в 28-ата Уолъс откри резултата, а в 40-ата асистира за гола на Жоао. По-притеснителното за феновете преди почивката обаче бяха не двата гола, а двете принудителни смени, които извърши Арсен Венгер.