Контузия на Бербо уплаши ръководсвото на ПАОК

Димитър Бербатов ще премине спешни медицински прегледи днес, обявиха гръцките медии. Бербо е получил контузия при равенството 3:3 в солунското дерби с Ираклис, в което вкара гол и пропусна дузпа.

Благоевградчанинът напусна стадиона "Кафтанзоглио" накуцвайки. Според информациите българинът е получил травма още през първото полувреме, но е стиснал зъби и остана на терена през второто полувреме.

Според информациите в южната ни съседка българинът има болки в глезена и заради това днес ще премине преглед.

Резултатът ще покаже дали треньорът на „черно-белите“ Игор Тудор ще може да използва Бербатов в предстоящия в четвъртък домакински мач срещу Краснодар от груповата фаза на Лига Европа. След това в неделя ПАОК приема Панатинайкос.